Меню
Кошница

Модули и трансивери

CISCO Meraki AC Power Cord for MX and MS EU Plug
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиТип:Power cable Localisation:European Union Интерфейс:Power IEC 60320 C13 Connector (Second End):Power CEE 7/7 - male..
26.89лв. с ДДС
с ДДС:26.89лв. с ДДС
UBIQUITI UF-RJ45-1G Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack
Очаква доставка
Марка: UBIQUITI_NETWORKS
ХарактеристикиПродуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Тип на свързване:Wired Cabling Type:10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T Data Link Protocol:10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE Data Transfer Rate:1 Gbps Max Transfer Distance:100 m Портове, свързаност:1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 female Min Operating Temperature:0 °C Max Operating Temperature:70 °C..
34.09лв. с ДДС
с ДДС:34.09лв. с ДДС
UBIQUITI UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC Multi-Mode Fiber 2-Pack
Очаква доставка
Марка: UBIQUITI_NETWORKS
ХарактеристикиСъдържание в пакета:2 (specifications are for single item) Продуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Data Link Protocol:GigE..
39.97лв. с ДДС
с ДДС:39.97лв. с ДДС
UBIQUITI UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC Single-Mode 1310/1550nm BiDi 3km Pair
Очаква доставка
Марка: UBIQUITI_NETWORKS
ХарактеристикиСъдържание в пакета:2 (specifications are for single item) Продуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Cabling Type:1000Base-BiDi Data Link Protocol:GigE..
53.94лв. с ДДС
с ДДС:53.94лв. с ДДС
UBIQUITI UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC Multi-Mode Fiber 850nm 300m - 2 Pack
Очаква доставка
Марка: UBIQUITI_NETWORKS
ХарактеристикиСъдържание в пакета:2 (specifications are for single item) Продуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Data Link Protocol:10 GigE..
91.68лв. с ДДС
с ДДС:91.68лв. с ДДС
CISCO Catalyst 3850 Network Module Blank
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиПродуктов тип:Blank panel Проектиран за:Cisco Catalyst 3850-24P-E, 3850-24P-L, 3850-24P-S, 3850-24PW-S, 3850-24T-E, 3850-24T-L, 3850-24T-S, 3850-48F-E, 3850-48F-L, 3850-48F-S, 3850-48P-E, 3850-48P-L, 3850-48P-S, 3850-48PW-S, 3850-48T-E, 3850-48T-L, 3850-48T-S..
99.04лв. с ДДС
с ДДС:99.04лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1.0 METER
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:1 m Интерфейс:SFP+ Connector (Second End):SFP+..
102.04лв. с ДДС
с ДДС:102.04лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 3 METER
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:3 m Интерфейс:SFP+ Connector (Second End):SFP+..
140.58лв. с ДДС
с ДДС:140.58лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 5 Meter
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:1.5 m Цвят:Black Интерфейс:SFP+ Connector (Second End):SFP+..
141.47лв. с ДДС
с ДДС:141.47лв. с ДДС
CISCO Meraki 40GbE QSFP Cable 0.5 Meter
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Stacking cable Дължина на кабела:50 cm Интерфейс:QSFP Connector (Second End):QSFP Проектиран за:Cisco Meraki Cloud Managed MS350-24, MS350-24P, MS350-48, MS350-48FP, MS350-48LP..
141.47лв. с ДДС
с ДДС:141.47лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1 METER
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:1 m Интерфейс:SFP+ Connector (Second End):SFP+..
141.83лв. с ДДС
с ДДС:141.83лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:1.5 m Цвят:Black Интерфейс:SFP+ Connector (Second End):SFP+..
141.83лв. с ДДС
с ДДС:141.83лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable - SFF-8436/IEEE 802.3ae Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Характеристика:Latching connectors Дължина на кабела:3 m Интерфейс:SFP+ Connector (Second End):SFP+ Compliant Standards:RoHS, ELV, IEC 60825-1, GR-326-CORE, GR-20-CORE, GR-1435-CORE, ITU-T G.709, ITU-T G.975, ITU-T G.975.1 Гаранция на производител:90 days warranty Min Operating Temperature:0 °C Max Operating Temperature:70 °C..
142.01лв. с ДДС
с ДДС:142.01лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 2.0 METER
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:2 m Цвят:Brown Интерфейс:SFP+ Connector (Second End):SFP+..
142.07лв. с ДДС
с ДДС:142.07лв. с ДДС
CISCO 10GBASE SFP + modules
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable - SFF-8436/IEEE 802.3ae Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):24 Характеристика:Latching connectors Дължина на кабела:5 m Интерфейс:SFP+ Connector (Second End):SFP+ Compliant Standards:RoHS, ELV, IEC 60825-1, GR-326-CORE, GR-20-CORE, GR-1435-CORE, ITU-T G.709, ITU-T G.975, ITU-T G.975.1 Гаранция на производител:90 days warranty Min Operating Temperature:0 °C Max Operating Temperature:70 °C..
153.06лв. с ДДС
с ДДС:153.06лв. с ДДС
CISCO Gigabethern Sx GBic
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиПродуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Тип на свързване:Wired Cabling Type:1000Base-SX Data Link Protocol:GigE Data Transfer Rate:1 Gbps Портове, свързаност:1 x Ethernet 1000Base-SX - LC x 2 Compatible Slots:1 x SFP (mini-GBIC)..
160.27лв. с ДДС
с ДДС:160.27лв. с ДДС
CISCO X2 to SFP+ Adaptor module REFURBISHED
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиПродуктов тип:X2 transceiver module Form Factor:Plug-in module Тип на свързване:Wired Cabling Type:10GBase-X Data Link Protocol:10 GigE Data Transfer Rate:10 Gbps Портове, свързаност:1 x network - SFP+ Compatible Slots:1 x X2 Pricing Type:Refurbished Ширина:4.19 cm Дължина:9.83 cm Височина:1.91 cm Тегло, kg:0.3 Проектиран за:P/N: VS-S2T-10G=CTCA, VS-S720-10G-3C=-CS, WS-C3560E-48PD-SFR, WS-C3560E-48TD-S-REF, WS-C3750E-24TD-S-12250SE, WS-C3750E-48TD, WS-C3750E-48TD-E-P, WS-C3750E-4..
169.77лв. с ДДС
с ДДС:169.77лв. с ДДС
CISCO 25GBASE-CU SFP28 Cable 3 Meter
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable - SFF-8402/IEEE 802.3by Технология:Twinaxial Характеристика:Latching connectors Дължина на кабела:3 m Цвят:Orange Интерфейс:SFP28 Connector (Second End):SFP28 Compliant Standards:ELV, RoHS, MSA SFF-8472 Гаранция на производител:1-year warranty Min Operating Temperature:0 °C Max Operating Temperature:70 °C Проектиран за:P/N: C9200L-24PXG-2Y-A, C9200L-24PXG-2Y-A=, C9200L-24PXG-2Y-E, C9200L-24PXG-2Y-E=, C9200L-48PXG-2Y-A, C9200L-48PXG-2Y-A=, C9..
176.85лв. с ДДС
с ДДС:176.85лв. с ДДС
CISCO 25GBASE-CU SFP28 Cable 3 Meters
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable - SFF-8402/IEEE 802.3by Технология:Twinaxial Характеристика:Latching connectors Дължина на кабела:3 m Цвят:Orange Интерфейс:SFP28 Connector (Second End):SFP28 Compliant Standards:ELV, RoHS, MSA SFF-8472 Гаранция на производител:1-year warranty Min Operating Temperature:0 °C Max Operating Temperature:70 °C..
176.85лв. с ДДС
с ДДС:176.85лв. с ДДС
D-LINK converter 100MBit TX/FX-SC 100MBit 2km
Очаква доставка
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Fibre media converter Form Factor:External Тип на свързване:Wired Cabling Type:10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX Data Link Protocol:10Mb LAN, 100Mb LAN Data Transfer Rate:100 Mbps Max Transfer Distance:2 km Status Indicators:Port status, collision status, port transmission speed, power, link/activity Характеристика:Flow control, full duplex capability, auto-sensing per device, auto-negotiation, store and forward Compliant Standards (Networking):IEEE 802.3x Compliant ..
193.33лв. с ДДС
с ДДС:193.33лв. с ДДС
CISCO MGBT1 Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиПродуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Тип на свързване:Wired Cabling Type:1000Base-T Data Link Protocol:GigE Data Transfer Rate:1 Gbps Портове, свързаност:1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 Compatible Slots:1 x SFP (mini-GBIC)..
195.65лв. с ДДС
с ДДС:195.65лв. с ДДС
UBIQUITI UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC Single-Mode 1310nm 10km - 2 Pack
Очаква доставка
Марка: UBIQUITI_NETWORKS
ХарактеристикиСъдържание в пакета:2 (specifications are for single item) Продуктов тип:SFP+ transceiver module Form Factor:Plug-in module Тип на свързване:Wired Data Link Protocol:10 GigE Data Transfer Rate:10 Gbps Optical Wave Length:1310 nm Max Transfer Distance:10 km Портове, свързаност:1 x 10Gb Ethernet - LC single-mode female x 2..
199.16лв. с ДДС
с ДДС:199.16лв. с ДДС
CISCO Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver REMANUFACTURED
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиПродуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Тип на свързване:Wired Cabling Type:1000Base-LX Data Link Protocol:GigE Data Transfer Rate:1 Gbps Optical Wave Length:1310 nm Max Transfer Distance:10 km Портове, свързаност:1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2 Compatible Slots:1 x SFP (mini-GBIC) Compliant Standards:VCCI Class B ITE, CISPR 22 Class B, EN 60950, EN55022 Class B, FCC Part 15 B, EN 60825, IEC 60825-1, FDA Pricing Type:Refurbished Ш..
200.20лв. с ДДС
с ДДС:200.20лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 5 METER
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиNetwork Cable Type:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):24 Дължина на кабела:5 m Интерфейс:SFP+ Connector (Second End):SFP+..
212.21лв. с ДДС
с ДДС:212.21лв. с ДДС
Показва 1 до 24 от 306 (13 страници)