Меню
Кошница

Модули и трансивери

CISCO Meraki AC Power Cord for MX and MS EU Plug
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: MA-PWR-CORD-EU
ХарактеристикиTип:Power cable Localisation:European Union Интерфейс:Power IEC 60320 C13 Конектор (втори край):Power CEE 7/7 - male..
36.42лв. с ДДС
с ДДС:36.42лв. с ДДС
LENOVO 32Gb FC SFP+ Transceiver
Очаква доставка
Марка: Lenovo Модел: 4M17A13528
ХарактеристикиПродуктов тип:SFP+ transceiver module Форм фактор:Plug-in module Тип на свързване:Wired Протокол за данни :32Gb Fibre Channel Безжична скорост:32 Gbps Портове, свързаност:1 x 32Gb Fibre Channel..
72.49лв. с ДДС
с ДДС:72.49лв. с ДДС
CISCO Catalyst 3850 Network Module Blank
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: C3850-NM-BLANK
ХарактеристикиПродуктов тип:Blank panel Проектиран за:Cisco Catalyst 3850-24P-E, 3850-24P-L, 3850-24P-S, 3850-24PW-S, 3850-24T-E, 3850-24T-L, 3850-24T-S, 3850-48F-E, 3850-48F-L, 3850-48F-S, 3850-48P-E, 3850-48P-L, 3850-48P-S, 3850-48PW-S, 3850-48T-E, 3850-48T-L, 3850-48T-S..
134.22лв. с ДДС
с ДДС:134.22лв. с ДДС
Марка: CISCO Модел: SFP-H10GB-CU1M=
ХарактеристикиТип кабел:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:1 m Интерфейс:SFP+ Конектор (втори край):SFP+..
141.45лв. с ДДС
с ДДС:141.45лв. с ДДС
D-LINK converter 100MBit TX/FX-SC 100MBit 2km
Очаква доставка
Марка: D-LINK Модел: DMC-300SC/E
ХарактеристикиПродуктов тип:Fibre media converter Форм фактор:External Тип на свързване:Wired Тип кабел:10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX Протокол за данни :10Mb LAN, 100Mb LAN Безжична скорост:100 Mbps Скорост на трансфер ( макс.):2 km Индикации:Port status, collision status, port transmission speed, power, link/activity Характеристика:Flow control, full duplex capability, auto-sensing per device, auto-negotiation, store and forward Compliant Standards (Networking):IEEE 802.3x Compliant Standa..
177.23лв. с ДДС
с ДДС:177.23лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 5 Meter
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: SFP-H10GB-CU1-5M
ХарактеристикиТип кабел:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:1.5 m Цвят:Black Интерфейс:SFP+ Конектор (втори край):SFP+..
191.74лв. с ДДС
с ДДС:191.74лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 1 METER
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: SFP-H10GB-CU1M
ХарактеристикиТип кабел:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:1 m Интерфейс:SFP+ Конектор (втори край):SFP+..
191.74лв. с ДДС
с ДДС:191.74лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: SFP-H10GB-CU1-5M=
ХарактеристикиТип кабел:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:1.5 m Цвят:Black Интерфейс:SFP+ Конектор (втори край):SFP+..
191.74лв. с ДДС
с ДДС:191.74лв. с ДДС
Марка: CISCO Модел: SFP-H10GB-CU2M=
ХарактеристикиТип кабел:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:2 m Цвят:Brown Интерфейс:SFP+ Конектор (втори край):SFP+..
191.74лв. с ДДС
с ДДС:191.74лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 3 METER
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: SFP-H10GB-CU3M
ХарактеристикиТип кабел:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Дължина на кабела:3 m Интерфейс:SFP+ Конектор (втори край):SFP+..
191.74лв. с ДДС
с ДДС:191.74лв. с ДДС
Марка: CISCO Модел: SFP-H10GB-CU3M=
ХарактеристикиТип кабел:Direct attach cable - SFF-8436/IEEE 802.3ae Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):30 Характеристика:Latching connectors Дължина на кабела:3 m Интерфейс:SFP+ Конектор (втори край):SFP+ Стандарт:RoHS, ELV, IEC 60825-1, GR-326-CORE, GR-20-CORE, GR-1435-CORE, ITU-T G.709, ITU-T G.975, ITU-T G.975.1 Гаранция на производител:90 days warranty Min Operating Temperature:0 °C Max Operating Temperature:70 °C..
191.74лв. с ДДС
с ДДС:191.74лв. с ДДС
CISCO Meraki 40GbE QSFP Cable 0.5 Meter
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: MA-CBL-40G-50CM
ХарактеристикиТип кабел:Stacking cable Дължина на кабела:50 cm Интерфейс:QSFP Конектор (втори край):QSFP Проектиран за:Cisco Meraki Cloud Managed MS350-24, MS350-24P, MS350-48, MS350-48FP, MS350-48LP..
191.74лв. с ДДС
с ДДС:191.74лв. с ДДС
CISCO 10GBASE SFP + modules
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: SFP-H10GB-CU5M=
ХарактеристикиТип кабел:Direct attach cable - SFF-8436/IEEE 802.3ae Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):24 Характеристика:Latching connectors Дължина на кабела:5 m Интерфейс:SFP+ Конектор (втори край):SFP+ Стандарт:RoHS, ELV, IEC 60825-1, GR-326-CORE, GR-20-CORE, GR-1435-CORE, ITU-T G.709, ITU-T G.975, ITU-T G.975.1 Гаранция на производител:90 days warranty Min Operating Temperature:0 °C Max Operating Temperature:70 °C..
212.19лв. с ДДС
с ДДС:212.19лв. с ДДС
D-LINK converter 100MBit TX/FX-SC SM 100MBit 30km
Очаква доставка
Марка: D-LINK Модел: DMC-530SC/E
ХарактеристикиПродуктов тип:Fibre media converter Форм фактор:External Тип на свързване:Wired Тип кабел:10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX Протокол за данни :10Mb LAN, 100Mb LAN Безжична скорост:100 Mbps Скорост на трансфер ( макс.):30 km Индикации:Port status, collision status, port transmission speed, port duplex mode, link/activity Характеристика:Full duplex capability, auto-sensing per device, auto-negotiation, store and forward Стандарт:FCC Class B certified, C-Tick, VCCI Class B ITE Захран..
226.41лв. с ДДС
с ДДС:226.41лв. с ДДС
D-LINK 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX
Очаква доставка
Марка: D-LINK Модел: DIS-S301SX
ХарактеристикиПродуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Форм фактор:Plug-in module Тип на свързване:Wired Тип кабел:1000Base-SX Протокол за данни :GigE Безжична скорост:1 Gbps Скорост на трансфер ( макс.):550 m Портове, свързаност:1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2 Min Operating Temperature:-40 °C Max Operating Temperature:85 °C..
229.55лв. с ДДС
с ДДС:229.55лв. с ДДС
CISCO X2 to SFP+ Adaptor module REFURBISHED
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: CVR-X2-SFP10G-RF
ХарактеристикиПродуктов тип:X2 transceiver module Форм фактор:Plug-in module Тип на свързване:Wired Тип кабел:10GBase-X Протокол за данни :10 GigE Безжична скорост:10 Gbps Портове, свързаност:1 x network - SFP+ Слот:1 x X2 Pricing Type:Refurbished Ширина:4.19 cm Дължина:9.83 cm Височина:1.91 cm Тегло, kg:0.3 Проектиран за:P/N: VS-S2T-10G=CTCA, VS-S720-10G-3C=-CS, WS-C3560E-48PD-SFR, WS-C3560E-48TD-S-REF, WS-C3750E-24TD-S-12250SE, WS-C3750E-48TD, WS-C3750E-48TD-E-P, WS-C3750E-48TD-S1, WS-C3750E..
229.71лв. с ДДС
с ДДС:229.71лв. с ДДС
CISCO 25GBASE-CU SFP28 Cable 3 Meters
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: SFP-H25G-CU3M
Характеристики Тип кабел:Direct attach cable - SFF-8402/IEEE 802.3by Технология:Twinaxial Характеристика:Latching connectors Дължина на кабела:3 m Цвят:Orange Интерфейс:SFP28 Конектор (втори край):SFP28 Стандарт:ELV, RoHS, MSA SFF-8472 Гаранция на производител:1-year warranty Min Operating Temperature:0 °C Max Operating Temperature:70 °C..
239.68лв. с ДДС
с ДДС:239.68лв. с ДДС
CISCO MGBT1 Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: MGBT1
ХарактеристикиПродуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Форм фактор:Plug-in module Тип на свързване:Wired Тип кабел:1000Base-T Протокол за данни :GigE Безжична скорост:1 Gbps Портове, свързаност:1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45 Слот:1 x SFP (mini-GBIC)..
241.05лв. с ДДС
с ДДС:241.05лв. с ДДС
CISCO Small Business MGBSX1 - Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: MGBSX1
ХарактеристикиПродуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Форм фактор:Plug-in module Тип на свързване:Wired Тип кабел:1000Base-SX Протокол за данни :GigE Безжична скорост:1 Gbps Портове, свързаност:1 x Ethernet 1000Base-SX - LC x 2 Слот:1 x SFP (mini-GBIC)..
241.05лв. с ДДС
с ДДС:241.05лв. с ДДС
CISCO 25GBASE-CU SFP28 Cable 3 Meter
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: SFP-H25G-CU3M=
ХарактеристикиТип кабел:Direct attach cable - SFF-8402/IEEE 802.3by Технология:Twinaxial Характеристика:Latching connectors Дължина на кабела:3 m Цвят:Orange Интерфейс:SFP28 Конектор (втори край):SFP28 Стандарт:ELV, RoHS, MSA SFF-8472 Гаранция на производител:1-year warranty Min Operating Temperature:0 °C Max Operating Temperature:70 °C Проектиран за:P/N: C9200L-24PXG-2Y-A, C9200L-24PXG-2Y-A=, C9200L-24PXG-2Y-E, C9200L-24PXG-2Y-E=, C9200L-48PXG-2Y-A, C9200L-48PXG-2Y-A=, C9200L-48PXG-2Y-E, C920..
241.47лв. с ДДС
с ДДС:241.47лв. с ДДС
CISCO Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver REMANUFACTURED
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: MGBLX1-RF
ХарактеристикиПродуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Форм фактор:Plug-in module Тип на свързване:Wired Тип кабел:1000Base-LX Протокол за данни :GigE Безжична скорост:1 Gbps Optical Wave Length:1310 nm Скорост на трансфер ( макс.):10 km Портове, свързаност:1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2 Слот:1 x SFP (mini-GBIC) Стандарт:VCCI Class B ITE, CISPR 22 Class B, EN 60950, EN55022 Class B, FCC Part 15 B, EN 60825, IEC 60825-1, FDA Pricing Type:Refurbished Ширина:1.3 cm Дължина:..
248.26лв. с ДДС
с ДДС:248.26лв. с ДДС
NETGEAR 100GBASE-SR4 QSFP28 MODULE
Очаква доставка
Марка: Netgear Модел: ACM761-10000S
ХарактеристикиПродуктов тип:QSFP28 transceiver module Форм фактор:Plug-in module Тип на свързване:Wired Тип кабел:100GBase-SR4 Протокол за данни :100 Gigabit Ethernet Безжична скорост:100 Gbps Скорост на трансфер ( макс.):100 m Портове, свързаност:1 x Ethernet 100GBase-SR4 - MTP/MPO multi-mode female Стандарт:OM4, OM3 Гаранция на производител:Limited warranty - 5 years..
263.05лв. с ДДС
с ДДС:263.05лв. с ДДС
CISCO 10GBASE-CU SFP+ CABLE 5 METER
Очаква доставка
Марка: CISCO Модел: SFP-H10GB-CU5M
ХарактеристикиТип кабел:Direct attach cable Технология:Twinaxial American Wire Gauge (AWG):24 Дължина на кабела:5 m Интерфейс:SFP+ Конектор (втори край):SFP+..
287.61лв. с ДДС
с ДДС:287.61лв. с ДДС
D-LINK converter 100MBit TX/FX-SC SM 100MBit 15km
Очаква доставка
Марка: D-LINK Модел: DMC-515SC/E
ХарактеристикиПродуктов тип:Fibre media converter Форм фактор:External Тип на свързване:Wired Тип кабел:10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX Протокол за данни :10Mb LAN, 100Mb LAN Безжична скорост:100 Mbps Скорост на трансфер ( макс.):15 km Индикации:Port status, collision status, port transmission speed, port duplex mode, link/activity Характеристика:Full duplex capability, auto-sensing per device, auto-negotiation, store and forward Стандарт:FCC Class B certified, C-Tick, VCCI Class B ITE Захран..
312.70лв. с ДДС
с ДДС:312.70лв. с ДДС
Показва 1 до 24 от 304 (13 страници)