Меню
Кошница

Суичове

Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 5 ports Enclosure Type:Desktop Subtype:Fast Ethernet Ports:5 x 10/100 Performance:Switching capacity: 1 Gbps MAC Address Table Size:2K entries Характеристика:Flow control, auto-sensing per device, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, half duplex mode, full duplex mode, fanless, Energy Efficient Ethernet Compliant Standards (General):IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az Compliant Standards (Miscellaneous):FCC Class..
15.68лв. с ДДС
с ДДС:15.68лв. с ДДС
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 8 ports Enclosure Type:Desktop Subtype:Fast Ethernet Ports:8 x 10/100 Performance:Switching capacity: 1.6 Gbps MAC Address Table Size:2K entries Характеристика:Flow control, auto-negotiation, store and forward, half duplex mode, full duplex mode Compliant Standards (General):IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Compliant Standards (Miscellaneous):FCC Class B certified, cUL, CB, VCCI Class B Status Indicators:Power, link/activity Портове, свързаност:8 x 100B..
19.54лв. с ДДС
с ДДС:19.54лв. с ДДС
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 5 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Fast Ethernet Ports:5 x 10/100 MAC Address Table Size:2K entries Характеристика:Flow control, Layer 2 switching, auto-sensing per device, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward Compliant Standards (General):IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Compliant Standards (Miscellaneous):Plug and Play, FCC Class B certified, VCCI Class B ITE Status Indicators:Power, link/activity Портове, ..
22.30лв. с ДДС
с ДДС:22.30лв. с ДДС
NETGEAR 8-Port Fast Ethernet Switch Consumer
Очаква доставка
Марка: Netgear
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 8 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Fast Ethernet Ports:8 x 10/100 Performance:Bandwidth: 1.6 Gbps Характеристика:Flow control, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward Compliant Standards:IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x Status Indicators:Power, link/activity Портове, свързаност:8 x 100Base-TX RJ-45 Power Device:External power adapter Power Consumption Operational:2.7 Watt Ширина:15.2 cm Дължина:9.3 cm Височина:2.6 cm Тегло, kg:0..
25.88лв. с ДДС
с ДДС:25.88лв. с ДДС
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 8 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Fast Ethernet Ports:8 x 10/100 Performance:Switching fabric bandwidth: 1.6 Gbps MAC Address Table Size:2K entries Характеристика:Flow control, auto-sensing per device, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, MAC address filtering, half duplex mode, full duplex mode Compliant Standards (General):IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Compliant Standards (Miscellaneous):FCC Class B ce..
26.59лв. с ДДС
с ДДС:26.59лв. с ДДС
CISCO Meraki AC Power Cord for MX and MS EU Plug
Очаква доставка
Марка: CISCO
ХарактеристикиТип:Power cable Localisation:European Union Интерфейс:Power IEC 60320 C13 Connector (Second End):Power CEE 7/7 - male..
26.89лв. с ДДС
с ДДС:26.89лв. с ДДС
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 5 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Gigabit Ethernet Ports:5 x 10/100/1000 Performance:Switching capacity: 10 Gbps MAC Address Table Size:4000 entries Jumbo Frame Support:9216 bytes Характеристика:Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, half duplex mode, full duplex mode, Quality of Service (QoS), Green Ethernet, Cable Diagnostics Function, SOHO (Small Office/Home Office) Compliant Standards (General):..
32.17лв. с ДДС
с ДДС:32.17лв. с ДДС
UBIQUITI UF-RJ45-1G Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack
Очаква доставка
Марка: UBIQUITI_NETWORKS
ХарактеристикиПродуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Тип на свързване:Wired Cabling Type:10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T Data Link Protocol:10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE Data Transfer Rate:1 Gbps Max Transfer Distance:100 m Портове, свързаност:1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 female Min Operating Temperature:0 °C Max Operating Temperature:70 °C..
34.09лв. с ДДС
с ДДС:34.09лв. с ДДС
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 5 ports Enclosure Type:Desktop Subtype:Fast Ethernet Ports:5 x 10/100 Характеристика:Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X) Compliant Standards:IEEE 802.3x Портове, свързаност:5 x 100Base-TX RJ-45..
35.45лв. с ДДС
с ДДС:35.45лв. с ДДС
D-LINK 16-Port Smart Switch
Очаква доставка
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 16 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop 1U Subtype:Fast Ethernet Ports:16 x 10/100 MAC Address Table Size:8K entries Характеристика:Flow control, auto-negotiation, trunking, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), IGMP snooping, port mirroring, Weighted Round Robin (WRR) queuing, Broadcast Storm Control, half duplex mode, full duplex mode, Multicast Storm Control, Unicast Storm Control, Quality of Service (QoS), bandwidth control Compliant Standards..
37.77лв. с ДДС
с ДДС:37.77лв. с ДДС
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 5 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Gigabit Ethernet Ports:5 x 10/100/1000 MAC Address Table Size:4K entries Характеристика:Flow control, full duplex capability, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), packet filtering, store and forward, half duplex mode, Quality of Service (QoS), Jumbo Frames support, Cable Diagnostics Function, D-Link Green Technology Compliant Standards (General):IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p,..
38.61лв. с ДДС
с ДДС:38.61лв. с ДДС
NETGEAR 5-Port Gigabit Switch Consumer
Очаква доставка
Марка: Netgear
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 5 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Gigabit Ethernet Ports:5 x 10/100/1000 Performance:Bandwidth: 10 Gbps MAC Address Table Size:4K entries Характеристика:Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward Compliant Standards:IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab Status Indicators:Power, link/activity Портове, свързаност:5 x 1000Base-T RJ-45 Power Device:External power adapter Power Consumption Operational:3.56 Watt Ширина:11.4 cm Дължина:8.6 c..
39.55лв. с ДДС
с ДДС:39.55лв. с ДДС
UBIQUITI UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC Multi-Mode Fiber 2-Pack
Очаква доставка
Марка: UBIQUITI_NETWORKS
ХарактеристикиСъдържание в пакета:2 (specifications are for single item) Продуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Data Link Protocol:GigE..
39.97лв. с ДДС
с ДДС:39.97лв. с ДДС
Марка: CISCO
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 5 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop, wall-mountable Subtype:Fast Ethernet Ports:5 x 10/100 Капацитет:QoS hardware queues: 4 Jumbo Frame Support:9216 bytes Характеристика:Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Weighted Round Robin (WRR) queuing, Quality of Service (QoS), fanless, Energy Efficient Ethernet, security lock slot (cable lock sold separately), cable test Compliant Standards (General):IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IE..
42.20лв. с ДДС
с ДДС:42.20лв. с ДДС
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 8 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Gigabit Ethernet Ports:8 x 10/100/1000 Performance:Switching capacity: 16 Gbps MAC Address Table Size:8K entries Jumbo Frame Support:9216 bytes Характеристика:Flow control, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, half duplex mode, full duplex mode, Jumbo Frames support, Green Ethernet Compliant Standards (General):IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az Compliant Standards ..
42.61лв. с ДДС
с ДДС:42.61лв. с ДДС
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 8 ports Enclosure Type:Desktop Subtype:Fast Ethernet Ports:8 x 10/100 Характеристика:Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X) Compliant Standards:IEEE 802.3x Портове, свързаност:8 x 100Base-TX RJ-45..
45.34лв. с ДДС
с ДДС:45.34лв. с ДДС
NETGEAR 5-Port Gigabit Ethernet Switch
Очаква доставка
Марка: Netgear
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 5 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Gigabit Ethernet Ports:5 x 10/100/1000 MAC Address Table Size:2K entries Характеристика:Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), fanless, 128KB packet buffer, Energy Efficient Ethernet Status Indicators:Port transmission speed, power, link/activity Портове, свързаност:5 x 1000Base-T RJ-45 Power Device:External power adapter Power Consumption Operational:3.7 Watt MTBF:6,421,778 hours Compliant Standar..
46.56лв. с ДДС
с ДДС:46.56лв. с ДДС
NETGEAR 5-port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch GS305
Очаква доставка
Марка: Netgear
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 5 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop, wall-mountable Subtype:Gigabit Ethernet Ports:5 x 10/100/1000 MAC Address Table Size:2K entries Jumbo Frame Support:9216 bytes Характеристика:Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), fanless, 128KB packet buffer, Energy Efficient Ethernet, security lock slot (cable lock sold separately), metal housing Compliant Standards (General):IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3..
46.57лв. с ДДС
с ДДС:46.57лв. с ДДС
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 5 ports Enclosure Type:Desktop Subtype:Gigabit Ethernet Ports:5 x 10/100/1000 Performance:Switching capacity: 10 Gbps MAC Address Table Size:8K entries Jumbo Frame Support:9000 bytes Характеристика:Flow control, auto-sensing per device, auto-negotiation, packet filtering, store and forward Compliant Standards (General):IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az Compliant Standards (Miscellaneous):FCC Class B certified, VCC..
49.24лв. с ДДС
с ДДС:49.24лв. с ДДС
NETGEAR 8-Port Gigabit Switch Consumer
Очаква доставка
Марка: Netgear
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 8 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Gigabit Ethernet Ports:8 x 10/100/1000 Performance:Bandwidth: 16 Gbps MAC Address Table Size:4K entries Характеристика:Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward Compliant Standards:IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab Status Indicators:Power, link/activity Портове, свързаност:8 x 1000Base-T RJ-45 Power Device:External power adapter Power Consumption Operational:3.64 Watt Ширина:15.2 cm Дължина:9.3 c..
51.23лв. с ДДС
с ДДС:51.23лв. с ДДС
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 8 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Gigabit Ethernet Ports:8 x 10/100/1000 Performance:Switching fabric bandwidth: 16 Gbps MAC Address Table Size:4K entries Jumbo Frame Support:9000 bytes Характеристика:Flow control, auto-sensing per device, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, MAC address filtering, half duplex mode, full duplex mode, Quality of Service (QoS), Cable Diagnostics Function, D-Link Green Technology ..
51.74лв. с ДДС
с ДДС:51.74лв. с ДДС
D-LINK 8-Port Layer2 Gigabit Light Switch without IGMP
Очаква доставка
Марка: D-LINK
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 8 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop Subtype:Gigabit Ethernet Ports:8 x 10/100/1000 MAC Address Table Size:4K entries Характеристика:Flow control, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, Quality of Service (QoS), D-Link Green Technology, fanless, metal housing, VoIP support, NAS support, SOHO (Small Office/Home Office), Energy-Efficient Ethernet (EEE) Compliant Standards (General):IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3..
53.25лв. с ДДС
с ДДС:53.25лв. с ДДС
UBIQUITI UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC Single-Mode 1310/1550nm BiDi 3km Pair
Очаква доставка
Марка: UBIQUITI_NETWORKS
ХарактеристикиСъдържание в пакета:2 (specifications are for single item) Продуктов тип:SFP (mini-GBIC) transceiver module Form Factor:Plug-in module Cabling Type:1000Base-BiDi Data Link Protocol:GigE..
53.94лв. с ДДС
с ДДС:53.94лв. с ДДС
Марка: CISCO
ХарактеристикиПродуктов тип:Switch - 8 ports - unmanaged Enclosure Type:Desktop, wall-mountable Subtype:Fast Ethernet Ports:8 x 10/100 Капацитет:QoS hardware queues: 4 Jumbo Frame Support:9216 bytes Характеристика:Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Weighted Round Robin (WRR) queuing, Quality of Service (QoS), fanless, Energy Efficient Ethernet, security lock slot (cable lock sold separately), cable test Compliant Standards (General):IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IE..
59.09лв. с ДДС
с ДДС:59.09лв. с ДДС
Показва 1 до 24 от 1131 (48 страници)